آکادمی آی تی فرزانگان
آیکون سبد خرید 36 پیکسل سفید

آکادمی آی تی فرزانگان یزد 

عنصر تزئینی

کلاس جذاب اسکرچ در یزد، برنامه نویسی ساخت بازی، ویژه کودکان و نوجوانان

در حال ثبت نام برای دوره خرداد 1403
عنصر تزئینی

کلاس جذاب اسکرچ در یزد، برنامه نویسی ساخت بازی، ویژه کودکان و نوجوانان

در حال ثبت نام برای دوره خرداد 1403

دوست دارید فرزندانتان، اوقات فراغت خود را با یادگیری مهارت برنامه نویسی و بازی سازی در کلاس اسکرچ پر کنند؟ و از همین سنین کودکی و نوجوانی، قدمی بسیار مهم برای آینده شغلی خود بردارند؟ اگر فرزندان شما عاشق بازی کردن با کامپیوتر، موبایل، تبلت و یا کنسول های بازی مثل PS5 و XBOX هستند، پس به احتمال زیاد، بازی سازی را هم دوست دارند.

علاقمندی کودکان به یازی کردن و بازی سازی
علاقمندی کودکان به یازی کردن و بازی سازی
یک انیمیشن کوتاه ببینیم

دوره آموزشی اسکرچ (Scratch) با هدف آشنایی برنامه نویسی در جهت ساخت بازی (Game) به کودکان و نوجوانان با اساتید حرفه ای در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان برگزار می شود. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره جدید، با شماره آموزشگاه (نوشته شده در بالای سایت) تماس بگیرند و یا فرم انتهای همین صفحه را پر کنند تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

لوگوی نرم افزار اسکرچ
لوگوی نرم افزار اسکرچ

معرفی نرم افزار اسکرچ و کاربردها

نرم افزار اسکرچ (Scratch) در دو نوع جونیور (Scratch Jr) ویژه کودکان و خردسالان و اسکرچ عادی، ویژه نوجوانان وجود دارد. این نرم افزار با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با منطق برنامه نویسی و شروع ساخت اولین بازی های خود طراحی شده است. نرم افزار اسکرچ می تواند فرزندان شما را تا حد بسیار خوبی با روند برنامه نویسی برای ساخت انیمیشن و گیم (بازی) آشنا کند و آن ها را آماده فعالیت های جدی تر در سنین آینده خود نماید.

آموزش بازی سازی با اسکرچ برای کودکان
آموزش بازی سازی با اسکرچ برای کودکان

یادگیری این نرم افزار، ضمن پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و سرگرم شدن آن ها، یک مهارت بسیار مهم در زمینه کامپیوتر و IT یعنی برنامه نویسی را در آن ها پایه ریزی می کند. مهارت برنامه نویسی (Programming) یک مهارت بسیار مهم در صنعت کامپیوتر و پول ساز است. کافی است فرزندان تان به این مهارت علاقه نشان دهند. در این صورت یادگیری این نرم افزار به یک سرمایه گذاری عالی برای کودکان و نوجوانان در سنین بالاتر خواهد شد.

یادگیری برنامه نویسی ویژه کودکان و نوجوانان
یادگیری برنامه نویسی ویژه کودکان و نوجوانان

معرفی کلاس اسکرچ در یزد

آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان، همانند دوره های آموزشی دیگر خود، کلاس آموزش اسکرچ را نیز با اساتید حرفه ای و متخصص در این زمینه برگزار می کند. این کلاس از سطح صفر و مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شود. البته توجه داشته باشید که کودکان چون با منطق ریاضی خیلی آشنا نیستند بهتر است از سطح آسان تر یعنی اسکرچ جونیور (Scratch Junior)، یادگیری خود را شروع کنند که بیشتر با هدف ساخت انیمیشن است. اما نوجوانان می توانند از سطح بالاتر، یعنی اسکرچ عادی استفاده کنند که هدف، بیشتر آموزش منطق برنامه نویسی در جهت ساخت بازی های تعاملی است.

کلاس آموزش اسکرچ در یزد برای کودکان
کلاس آموزش اسکرچ در یزد برای کودکان

مشخصات کلی این دوره آموزشی

اسکرچ جونیور (کودکان 6 تا 9 سال)24 ساعت کلاس
اسکرچ (نوجوانان 9 تا 12 سال و بیشتر)24 ساعت کلاس
آموزش برنامه نویسی اسکرچ در یزد
آموزش برنامه نویسی اسکرچ در یزد

روش های برگزاری دوره آموزشی جذاب بازی سازی با اسکرچ

کلاس برنامه نویسی اسکرچ، به دو روش کلی حضوری و آنلاین در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان یزد برگزار می شود. کلاس های حضوری به روش های عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی قابل برگزاری خواهد بود. علاقمندان به ثبت نام در کلاس های عمومی و یا آنلاین گروهی می توانند با آموزشگاه تماس بگیرند تا در لیست رزرو دوره آموزشی جدید اسکرچ قرار بگیرند.

علاقمندان به شرکت در کلاس های خصوصی و یا آنلاین تک نفره، پس از هماهنگی با آموزشگاه و استاد دوره، می توانند دوره خود را در اولین فرصت شروع کنند.

شرایط ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی اسکرچ

جهت ثبت نام و شرکت فرزندان شما در کلاس بازی سازی با نرم افزار اسکرچ، لطفا به محدوده سنی گفته شده در بخش های بالا دقت کنید. اگر فرزندان شما با کامپیوتر، در حد ساده کار کرده باشند، خیلی سریع تر می توانند مباحث این کلاس را فرا بگیرند، هر چند آشنایی قبلی با کامپیوتر الزامی نیست.

ثبت نام در دوره آموزشی اسکرچ، ویژه کودکان و نوجوانان

روش ثبت نام در کلاس آموزشی اسکرچ در یزد

جهت ثبت نام در کلاس Scratch می توانید از طریق یکی از روش روش های زیر اقدام کنید:

  • تماس با شماره آموزشگاه (نوشته شده در بالای سایت)
  • پر کردن فرم آخر همین صفحه
  • گذاشتن پیام در بخش چت سایت (آیکون گوشه پایین، راست)

چنان چه برای ما پیام می گذارید، کارشناسان ما در اولین فرصت برای ارائه اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت.

راه های ارتباطی با ما

آکادمی آی تی فرزانگان

آدرس کلاس های حضوری: یزد، نعل اسبی (میدان فرهنگ)، کوچه سمت چپ بانک ایران زمین (کوچه ششم)

شماره تماس: 38211146-035
شماره تماس

2 پاسخ

    1. سلام به شما، لطفا جهت ثبت نام در دوره های آکادمی، در روز های غیر تعطیل از ساعت 16 تا 20 تماس بگیرید. همکارانم راهنمایی تون می کنن. 03538211146

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود سریع به سایت، با شماره موبایل