آکادمی آی تی فرزانگان
آیکون سبد خرید 36 پیکسل سفید

آکادمی آی تی فرزانگان یزد 

عنصر تزئینی

اجاره کلاس کامپیوتر در یزد، مجهز و با قیمت مناسب

در حال ثبت نام برای دوره تیر ماه 1403
عنصر تزئینی

اجاره کلاس کامپیوتر در یزد، مجهز و با قیمت مناسب

در حال ثبت نام برای دوره تیر ماه 1403

اجاره کلاس کامپیوتر در یزد با سیستم های آموزشی مجهز و اینترنت OWA پر سرعت در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان (محدوده نعل اسبی) پذیرفته می شود. مدرسان، اساتید و مربیان محترم می توانند علاوه بر امکان تدریس در محیط رسمی یک آموزشگاه کامپیوتر معتبر، از مزایایی مانند معرفی به آزمون کارآموزان خود و اعطای مدرک معتبر بهره مند شوند.

اجاره کلاس آموزشی کامپیوتر در یزد

قابل توجه مربیان، اساتید و مدرسان محترم، اجاره کلاس با کامپیوتر در آموزشگاه فنی و حرفه ای فرزانگان با شرایط همکاری مناسب قابل درخواست می باشد. شما می توانید علاوه بر برخورداری از فضای آموزشی با تعداد کافی کامپیوتر مجهز آموزشی و اینترنت پر سرعت، از مزایای دیگری از جمله ارائه مدرک معتبر به کارآموزان و دانشجویان شما بهره مند شوید. در ادامه به جزئیات بیشتری از اجاره فضای آموزشی کامپیوتری در این مجموعه خواهیم پرداخت.

مزایای اجاره سایت کامپیوتر در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان

از جمله مزیت هایی که شما مدرسان محترم می توانید با اجاره کلاس آموزشی کامپیوتر برخوردار شوید، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تدریس در محیط رسمی آموزشگاه معتبر
  • امکان برگزاری کلاس های عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی
  • کامپیوترهای مجهز آموزشی به تعداد کافی
  • اینترنت OWA (رادیویی) پر سرعت با سرعت دانلود و آپلود بسیار بالا
  • به نمایش گذاشتن صفحه دسکتاپ از طریق شبکه یا با پروژکتور
  • امکان معرفی به آزمون کارآموزان و دانشجویان شما و ارائه مدرک معتبر
آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان یزد
آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان یزد

مشخصات و ویژگی های کلاس ها و سیستم های کامپیوتری

در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان یزد در حال حاضر 8 سیستم کامپیوتری برای کلاس های عمومی (یک سیستم برای استاد و 7 سیستم برای کارآموزان) و 2 سیستم برای کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی وجود دارد. قدرت سخت افزاری سیستم ها برای بسیاری از دوره های آموزشی مناسب است.

اینترنت آموزشگاه از نوع رادیویی (Point to Point) با میانگین سرعت دانلود 30 مگابیت و سرعت آپلود 60 مگابیت است. با توجه به سرعت بالای دانلود و به ویژه آپلود، امکان برگزاری کلاس های آنلاین باکیفیت به صورت اشتراک دسکتاپ (Share Desktop)  وجود دارد.

همکاران گرامی می توانند جهت اشتراک صفحه نمایش سیستم استاد، یا از امکان شبکه با نرم افزار Net Support استفاده کنند و یا این که از ویدئو پروژکتور استفاده کنند.

آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان 2
آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان

امکان معرفی به آزمون کارآموزان شما و ارائه مدرک معتبر

چنان چه قصد ارائه مدرک به کارآموزان و دانشجویان کلاس های خود را دارید، این امکان وجود دارد که کارآموزان شما از سمت آموزشگاه ثبت نام و معرفی به آزمون شوند و پس از پایان دوره آموزشی، در آزمون شرکت کنند و در نهایت مدرک معتبر خود را دریافت کنند. بدیهی است قبل از معرفی به آزمون، صلاحیت شرکت در آزمون اصلی کارآموزان شما، می بایست با آزمون تعیین سطح و یا بررسی عملکرد کلاس، تمرین های ارائه شده و … بررسی شود.

اجاره سایت آموزش کامپیوتر در یزد
اجاره سایت آموزش کامپیوتر در یزد

هزینه اجاره سایت کامپیوتر در مجموعه آموزشی فرزانگان

اجاره فضای آموزشی همراه با کامپیوتر در مجموعه فرزانگان با هزینه همکاری مناسبی در نظر گرفته شده است. معمولا همکاری و اجاره کلاس به صورت درصدی است و در ابتدای شروع کلاس، با همکاران توافق خواهد شد.

اجاره فضای آموزشی همراه با سیستم در یزد
اجاره فضای آموزشی همراه با سیستم در یزد

روش درخواست اجاره کلاس کامپیوتر در یزد

اساتید، مدرسان و مربیان محترم در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و رزرو کلاس، می توانند با شماره تماس آموزشگاه (در بالای سایت)، پیام گذاشتن در بخش چت سایت و یا پر کردن فرم زیر با ما در ارتباط باشند. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

راه های ارتباطی با ما

آکادمی آی تی فرزانگان

آدرس کلاس های حضوری: یزد، نعل اسبی (میدان فرهنگ)، کوچه سمت چپ بانک ایران زمین (کوچه ششم)

شماره تماس: 38211146-035
شماره تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود سریع به سایت، با شماره موبایل