آکادمی آی تی فرزانگان
آیکون سبد خرید 36 پیکسل سفید

آکادمی آی تی فرزانگان یزد 

عنصر تزئینی

کلاس برنامه نویسی اندروید با B4A در یزد با هدف کسب درآمد

در حال ثبت نام برای دوره اردیبهشت 1403
عنصر تزئینی

کلاس برنامه نویسی اندروید با B4A در یزد با هدف کسب درآمد

در حال ثبت نام برای دوره اردیبهشت 1403

کلاس برنامه نویسی اندروید با B4A در یزد، به صورت جامع و کاربردی، در دو سطح مقدماتی و پیشرفته (حرفه ای)، با هدف کسب درآمد و بدون نیاز به پیش زمینه تخصصی، هم اکنون در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان برگزار می شود. علاقمندان می توانند جهت مشاوره و ثبت نام، با شماره های آموزشگاه تماس بگیرند یا فرم انتهای همین صفحه را پر کنند و منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشند.

چرا برنامه نویسی اندروید؟

در دنیای کامپیوتر و IT (فناوری اطلاعات)، زمینه های بسیار زیادی، پتانسیل درآمدزایی بالا را دارند. یکی از این زمینه ها، حیطه برنامه نویسی اندروید (Android Programming) است. دلیل این موضوع، فراگیر شدن گوشی (موبایل) های هوشمند، در این چند سال اخیر است. هم اکنون، برنامه نویسان موبایل بسیار زیادی در سراسر دنیا، از این زمینه، درآمدهای کلانی را کسب می کنند. ما در دوره آموزشی جامع برنامه نویسی موبایل با بیسیک فور اندروید، سعی داریم، شروع بسیار خوبی برای کسب درآمد شما در این زمینه باشیم.

کلاس برنامه نویسی اندروید در یزد
کلاس برنامه نویسی اندروید در یزد

معرفی برنامه نویسی اندروید با B4A

B4A مخفف Basic 4 Android، در واقع، یک محیط برنامه نویسی (IDE) است که شما می توانید با زبان بیسیک در جهت برنامه نویسی اندروید از آن استفاده کنید و در این محیط کد بزنید. برنامه نویسی اندروید با زبان بیسیک در محیط B4A بسیار ساده، شیرین و در عین حال قدرتمند است. پیاده سازی اپلیکیشن های (applications) اندروید در این محیط بسیار سریع است. در عوض شما می توانید از این زمان اضافه باقی مانده، بر روی ایده برنامه اندرویدی خود، روش های کسب درآمد و همین طور گرافیک و زیباسازی اصولی برنامه خود بپردازید.

basic4android
basic4android

مزیت Basic4Android نسبت به زبان های جاوا و کاتلین

همان طور که احتمالا می دانید، دو زبان جاوا (Java) و اخیرا زبان کاتلین (Kotlin)، نیز برای برنامه نویسی اندروید به کار می روند. این زبان ها نیز همانند زبان بیسیک برای برنامه نویسی اندروید قدرتمند هستند اما پیچیدگی های بسیار زیادی را نسب به زبان Basic دارند. اگر به دنبال کسب درآمد مستقل از ساخت برنامه های اندرویدی خود هستید، پیشنهاد اول ما، برنامه نویسی اندروید با زبان بیسیک و در محیط B4A است.

محیط B4A تا حد بسیار زیادی، پیچیدگی های زبان دیگر را کاهش داده است. نرم افزار B4A محصول کمپانی Any Where Software بوده و منابع آموزشی زیادی را در سایت مرجع خود قرار داده است. به تازگی این نرم افزار، کاملا رایگان شده است. برنامه نویسی اندروید با B4A، نسبت به اپلیکیشن نویسی اندروید با زبان جاوا در محیط اندروید استودیو، ساده تر از آن چیزی است که در تصور شماست. لازم به ذکر است که این سادگی، به هیچ عنوان، قدرت زبان بیسیک در ساخت اپ های اندرویدی را پایین نمی آورد. سادگی و قدرت زبان بیسیک در برنامه نویسی اندروید، دو ویژگی مهم این زبان هستند.

مشخصات کلی کلاس برنامه نویسی اندروید با B4A در یزد

کارشناسان مجموعه آموزشی فرزانگان، در این دوره نیز همانند دوره های دیگر خود، سرفصل های ویژه و اختصاصی را برای این دوره در نظر گرفته اند. این دوره در دو سطح مقدماتی (اپلیکیشن های آفلاین) و پیشرفته (اپلیکیشن های آنلاین) برگزار می شود. هدف اصلی این دوره، آماده سازی شما برای کسب درآمد مستقل، پس از پایان دوره پیشرفته خواهد بود.

دو سطح مقدماتی و پیشرفته در حال حاضر، هر کدام به صورت دوره آموزشی 20 ساعته برگزار می شوند. (در مجموع 40 ساعت)

کسب درآمد از اندروید
کسب درآمد از اندروید

هدف از این دوره: کسب درآمد مستقل کارآموزان

همان طور که گفته شد، کلاس برنامه نویسی اندروید با B4A در یزد، ویژه آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان، از معدود دوره هایی است که کسب درآمد مستقل کارآموزان را هدف اصلی خود قرار داده است. ما در این دوره به شما پیشنهاد استخدامی در شرکت های خصوصی را نمی دهیم. هدف این است که پس از پایان دوره بتوانید برای خود کسب درآمد اینترنتی در مسیر برنامه نویسی اندروید داشته باشید. اگر به کسب و کار اینترنتی و مستقل که رئیس بیزینس خود باشید، علاقمند هستید، این دوره، ویژه شماست.

از روش های بسیار زیادی می توان از راه اپلیکیشن نویسی اندروید به درآمد رسید. از جمله فروش اپلیکیشن های خود، تبلیغات در برنامه ها و بسیاری ایده های خلاقانه دیگر که در دوره پیشرفته به آن می پردازیم.

سرفصل های دوره آموزشی جامع بیسیک فور اندروید

سرفصل های کلاس آموزش برنامه نویسی اندروید با B4A با دقت زیادی، از بین مهم ترین و پرکاربردترین مباحث برنامه نویسی اندروید انتخاب شده اند. همان طور که احتمالا می دانید، دنیای کامپیوتر و IT بسیار گسترده است. هیچ کس نمی تواند ادعا کند که در این زمینه، همه چیز را می داند. برنامه نویسی اندروید هم از این قضیه مستثنی نیست. ما در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان سعی می کنیم، اصلی ترین و درآمدزا ترین مباحث را در کلاس های خود به کارآموزان آموزش دهیم تا پس از پایان این دوره، بتوانید اولین اپلیکیشن اندرویدی خود را بسازید و از آن درآمد کسب کنید.

همان طور که پیش تر ذکر شد، کلاس برنامه نویسی اندروید با B4A در یزد در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. در سطح مقدماتی، با اصول اولیه برنامه نویسی اندروید در اپلیکیشن های آفلاین که نیاز زیادی به اتصال به اینترنت ندارند، آشنا خواهید شد. در سطح پیشرفته نیز، ضمن تکمیل مباحث دوره مقدماتی، به طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های آنلاین می پردازیم؛ برنامه هایی که اتصال به اینترنت و ذخیره سازی اطلاعات در سرور و گرفتن اطلاعات از آن، جزو نیازهای ضروری است. اپلیکیشن های آنلاین امروز بسیار گسترده شده اند و پتانسیل پول سازی زیادی را دارند.

ضبط فیلم های آموزشی کلاس و ارائه به کارآموزان

به جهت مرور و دسترسی سریع تر و راحت تر به مباحث تدریس شده در کلاس، تمامی جلسات کلاس ضبط می شوند و پس از پایان هر جلسه، به کارآموزان ارائه خواهد شد. هم چنین، جهت دسترسی کارآموزانی که نتوانسته اند در سر کلاس، فایل ها را دریافت کنند، فیلم ها در هاست دانلود اختصاصی آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان آپلود می شوند و به صورت لینک دانلود مستقیم در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

ضبط فیلم های جلسات کلاس
ضبط فیلم های جلسات کلاس

انواع روش های برگزاری دوره برنامه نویسی اندروید

دوره آموزشی جامع اندروید، به صورت کلاس های حضوری، خصوصی، آنلاین و مجازی برگزار می شوند که در زیر به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

کلاس های حضوری

 حداقل تعداد نفرات جهت تشکیل دوره های حضوری، 5 نفر است. به محض به حد نصاب رسیدن دوره، کلاس جدید برگزار می شود. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام با آموزشگاه تماس بگیرند تا در لیست رزرو دوره بعد قرار بگیرند. این دوره ها، معمولا هفته ای دو جلسه، هر جلسه به مدت 2 ساعت برگزار می شود. البته بسته به توافق کارآموزان، می تواند تغییراتی داشته باشد.

کلاس های خصوصی

این دوره، به صورت تک نفره و خصوصی برگزار خواهد شد. به محض ثبت نام و آمادگی استاد دوره و کارآموز، کلاس جدید تشکیل می شود. روز و ساعت برگزاری کلاس در دوره های خصوصی، با توافق استاد و کارآموز انجام می گیرد.

کلاس های آنلاین همزمان

دوره های آنلاین، همانند دوره های حضوری، در روز و ساعت مشخصی در هفته برگزار می شود. با این تفاوت که، استاد و کارآموز در زمان از قبل تعیین شده، وارد سامانه آموزش آنلاین مجموعه فرزانگان خواهند شد. استاد دوره، صفحه دسکتاپ (desktop) خود را به اشتراک گذاشته و کارموزان می توانند تدریس استاد خود را دنبال کنند و چنانچه سوالی یا اشکالی داشتند، در حین تدریس، به صورت متنی در چت باکس یا صوتی با میکروفون خود بپرسند.

دوره های مجازی

این دوره ها، به صورت ارائه فیلم های آموزشی اختصاصی از قبل ضبط شده به همراه پشتیبانی کارآموزان برگزار می شوند. در واقع کارآموزان در این دوره ها، به صورت جلسه به جلسه، چند ویدئوی آموزشی دوره خود را در یکی از پیام رسان ها (مانند واتساپ) تحویل می گیرند و بعد از دیدن فیلم ها، مطالعه و تمرین آن ها، می توانند در گروه پشتیبانی خود، سوالات و اشکالات خود را از استاد دوره بپرسند و تمرین های خود را نیز جهت بررسی به استاد دوره تحویل نمایند.

لازم به ذکر است که روش تدریس اساتید، در تمام دوره ها، چه حضوری و چه غیر حضوری کاملا یکسان است و صرفا به جهت روش برگزاری کلاس و همین طور شهریه دوره، تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

آیا برای شرکت در این دوره، پیش نیاز خاصی لازم است؟

خیر. برای شرکت در این کلاس، نیازی به پیش زمینه تخصصی نیست. همین که با مباحث عمومی ویندوز، اینترنت و کار با گوشی های اندروید آشنا باشید، کافی است. این دوره، نیاز به هیچ گونه پیش زمینه برنامه نویسی ندارد. این دوره به صورت جامع، از صفر و به زبان ساده و روان تدریس خواهد شد.

روش ثبت نام در این کلاس آموزشی

علاقمندان به ثبت نام در کلاس برنامه نویسی اندروید با B4A در یزد، می توانند با شماره تماس آموزشگاه در ارتباط باشند و یا از طریق پر کردن فرم زیر، منتظر تماس از سوی کارشناسان آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان باشند.

راه های ارتباطی با ما

آکادمی آی تی فرزانگان

آدرس کلاس های حضوری: یزد، نعل اسبی (میدان فرهنگ)، کوچه سمت چپ بانک ایران زمین (کوچه ششم)

شماره تماس: 38211146-035
شماره تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود سریع به سایت، با شماره موبایل