آکادمی آی تی فرزانگان
آیکون سبد خرید 36 پیکسل سفید

آکادمی آی تی فرزانگان یزد 

عنصر تزئینی

کلاس آنلاین ICDL همراه با ارائه مدرک فنی حرفه ای جهت استخدام + پشتیبانی

در حال ثبت نام برای دوره تیر ماه 1403
عنصر تزئینی

کلاس آنلاین ICDL همراه با ارائه مدرک فنی حرفه ای جهت استخدام + پشتیبانی

در حال ثبت نام برای دوره تیر ماه 1403

کلاس آنلاین ICDL یکی از راه های میانبر و سریع برای یادگیری هفت مهارت ضروری کار با کامپیوتر، همراه با دریافت مدرک معتبر برای استخدام شدن هستند. به شما تبریک می گوییم که در ادامه این صفحه با مطالعه توضیحات و شرایط شرکت در دوره های آنلاین ICDL از آکادمی آی تی فرزانگان با ما همراه هستید و به زودی با یادگیری و در دست داشتن مدرک معتبر، استخدامی شما بسیار راحت تر خواهد شد.

طرح تزئینی ماندالا کوچک

درخواست مشاوره و ثبت نام در این کلاس، تیر ماه 1403

تماس تلفنی با آکادمی
035-38211146
و یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم
آن چه در این صفحه می خوانید ...

معرفی کلاس های آنلاین ICDL آکادمی آی تی فرزانگان

به طور کلی در دوره آموزشی ICDL آنلاین که آن را با عنوان مهارت های هفتگانه کامپیوتر نیز می شناسیم، 7 مهارت پایه ای برای کار با کامپیوتر آموزش داده می شود. این مهارت ها برای بسیاری از امور شخصی، اداری، دفتری، منشی گری و … ضروری هستند.
شما پس از پایان دوره مجازی ICDL، تسلط خوبی بر این مهارت ها پیدا خواهید کرد و می توانید در شغل خود از آن ها استفاده کنید. همچنین با مدرک معتبر فنی حرفه ای که پس از پایان دوره به شما داده می شود، می توانید امتیاز و شانس موفقیت خود را برای استخدام شدن در اداره های دولتی و شرکت های خصوصی مربوطه نیز بالا ببرید.
چنان چه شرکت در کلاس حضوری را ترجیح می دهید، به شما پیشنهاد می کنیم توضیحات کامل را در صفحه کلاس آموزش ICDL در یزد مطالعه نمایید.

معرفی کلاس آنلاین ICDL

با شرکت در دوره مجازی ICDL فنی حرفه ای، چه مهارت هایی کسب می کنم؟

با ثبت نام در این دوره آموزش مجازی ICDL که از سوی اساتید باتجربه و متخصص آکادمی آی تی فرزانگان برگزار می شود، به طور کلی با مهارت های زیر آشنا خواهید شد. توجه کنید که هر کدام از موارد زیر، سرفصل های جزئی زیادی را شامل می شوند که در این جا به طور خلاصه به آن ها بسنده می کنیم:

مهارت اول؛ مبانی کامپیوتر و فناوری اطلاعات (IT)

که بیشتر جنبه تئوری دارد و برای شروع درک شما از کار با رایانه ها ضروری است. مواردی مانند آشنایی با سخت افزارهای اصلی رایانه، انواع حافظه های اصلی و جانبی، واحدهای اندازه گیری حافظه ها، انوع نرم افزارها و … در این دسته بندی قرار می گیرند.

آیکون لپ تاپ

مهارت دوم؛ ویندوز (Windows)

آیکون ویندوز 10

این روزها در بسیاری از اداره های دولتی یا شرکت های خصوصی، از ویندوز 7 یا ویندوز 10 استفاده می می شود. پس ما هم، در کلاسهای آنلاین ICDL همین روند را در پیش می گیریم. البته مهم این است که اصول اولیه به کارگیری ویندوز را یاد بگیرید. بعد از آن می توانید با هر ورژنی از ویندوز مثل ویندوز 11 نیز کار کنید.

به طور کلی با شرکت در دوره آنلاین ICDL مهارت های زیر را در مهارت ویندوز فرار می گیرید:
• آشنایی با مدیریت فایل ها
• آشنایی با چیدمان پنجره ها در ویندوز
• آشنایی با حساب های کاربری (User Accounts) و مدیریت آن ها
• مشاهده مشخصات سخت افزاری ویندوز
• و بسیاری از نکات دیگر
توجه کنید که نصب ویندوز و نرم افزارها و همین طور عیب یابی آن مثل بازگردانی ویندوز از دست رفته، بکاپ گیری و … جزو سرفصل های آموزش آنلاین ICDL نیست. با این وجود چنان چه قصد شرکت در کلاس حضوری برای این مورد را دارید، می توانید مقاله کلاس نصب ویندوز در یزد را مطالعه کنید.

مهارت سوم؛ اینترنت و ایمیل:

در این مهارت، کار با دنیای اینترنت، جستجو در گوگل، دانلود فایل ها، ساخت و ارسال ایمیل و بسیاری نکات مهم دیگر آموزش داده خواهد شد.

آیکون وای فای

مهارت چهارم تا هفتم از کلاس انلاین ICDL مربوط هستند به 4 نرم افزار معروف و پرکاربرد از بسته نرم افزاری آفیس یعنی:

مهارت چهارم؛ نرم افزار ورد (Microsoft Word)

آیکون نرم افزار ورد

نرم افزار ورد جزو جدایی ناپذیر بسیاری از کارهای اداری و دفتری است. از تایپ متون و نامه های ساده اداری بگیرید تا تایپ فرمول های ریاضی، رسم جدول، رسم فلوچارت ها و …

به شما مژده می دهیم چرا که با ثبت نام در کلاس آنلاین ICDL از آکادمی آی تی فرزانگان، به موارد زیر از نرم افزار Word به صورت حرفه ای مسلط خواهید شد:
• تغییر ظاهر (فرمت) متن ها و پاراگراف ها
• فارسی سازی اعداد
ایجاد فهرست مطالب خودکار در ورد
• جدول بندی
• درج سربرگ (هدر) و پابرگ (فوتر)
• تایپ فرمول های ریاضی
• رسم دیاگرام ها و فلوچارت ها
• درج پاورقی
• رسم شکل ها و تنظیمات آن ها
• و بسیاری از نکات ریز و مهم دیگر
فقط نیاز به یادگیری نرم افزار ورد را دارید؟ پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی به فیلم های دوره آموزش ورد طور کامل بیاندازید. کیفیت دوره های آموزشی آکادمی آی تی فرزانگان را نیز می توانید با همین فیلم ها ارزیابی کنید.

مهارت پنجم؛ نرم افزار اکسل (Excel)

استخدام شدن در سازمان ها بدون بلد بودن اکسل مثل خلبان شدن بدون آموزش دیدن خلبانی است! نرم افزار اکسل به طور بسیار گسترده ای، از کارهای اداری بگیرید تا حتی امور مهندسی نیز استفاده می شود. لذا ما هم در آموزش آنلاین دوره ICDL تأکید خوبی بر روی آموزش این نرم افزار داریم.

آیکون نرم افزار اکسل

با توجه به پرطرفدار بودن این نرم افزار و ضرورت یادگیری آن، چنان چه تمایل دارید، تا فقط در کلاس های اکسل به صورت آنلاین شرکت کنید، می توانید به توضیحات آن در صفحه کلاس آنلاین اکسل مراجعه کنید.
برای آن دسته از عزیزانی که فرصت حضور و شرکت در دوره های مجازی ICDL را ندارند نیز پیشنهاد ویژه ای داریم. شما می توانید از پکیج فیلم های آموزشی اکسل نیز استفاده کنید. ما حتی برای آموزش های ویدئویی خود نیز پشتیبانی داریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحه خرید پکیج آموزش اکسل را مطالعه بفرمایید.

در ادامه برخی از مهم ترین سرفصل های آموزشی این مهارت را یادآور می شویم:
• جدول بندی داده ها
• جستجوی و جایگزینی داده های مورد نیاز
• محاسبات ریاضی با فرمول نویسی و توابع
• قالب بندی شرطی داده ها
• اعتبار سنجی داده ها جهت جلوگیری از ورود داده های غلط
• پرینت گرفتن از کاربرگ جهت ارائه گزارش
و بسیاری از سرفصل های دیگر که با شرکت در کلاس آنلاین ICDL متوجه خواهید شد.

مهارت ششم؛ نرم افزار اکسس (Access)

آیکون نرم افزار اکسس

از این نرم افزار برای ذخیره داده ها در بانک اطلاعاتی (دیتابیس) و گزارش گیری استفاده می شود.

مهارت هفتم؛ نرم افزار پاورپوینت (PowerPoint)

برای آماده سازی محتوای ارائه در سخنرانی ها، کنفرانس های کلاسی و … استفاده می گردد.
باز هم خبر خوب! ما در آکادمی آی تی فرزانگان، فیلم های آموزشی رایگان پاورپوینت هم آماده کرده ایم که می توانید از بخش آموزش رایگان پاورپوینت بررسی و ارزیابی کنید.

آیکون نرم افزار پاورپوینت

تیزر کوتاه معرفی دوره مهارت های هفت گانه ICDL

این دوره آموزشی ICDL آنلاین، درجه 1 است یا 2؟

چندی پیش، ICDL به سطح یک (درجه دو) و سطح دو (درجه یک) تقسیم بندی می شد. اخیرا این دو سطح با هم ترکیب شده اند. پس شما هر دو سطح را در کلاس های آنلاین ما با عنوان رشته «کاربر ICDL» تجربه خواهید کرد.

شرایط ثبت نام در دوره مجازی ICDL فنی حرفه ای چیست؟

به طور کلی شرایط خاصی وجود ندارد. با هر سنی می توانید در این کلاس ها شرکت کنید، اما برای شرکت در آزمون تئوری و عملی سازمان فنی حرفه ای و دریافت مدرک، باید حداقل 15 سال داشته باشید.
بنابراین کلاس های آنلاین ICDL آکادمی آی تی فرزانگان، محدودیت سنی ندارد و هم نوجوانان و هم بزرگسالان می توانند در این دوره شرکت کنند.

صدور مدرک معتبر ICDL

آیا پس از پایان این دوره، می توانم مدرک معتبر بگیرم؟

بله، مهم نیست که در چه شهری زندگی می کنید. این دوره در واقع دوره آنلاین ICDL با مدرک است. بعد از پایان کلاس خود، شما را در شهر خودتان به آزمون فنی حرفه ای معرفی می کنیم. پس از شرکت در آزمون های تئوری و عملی، می توانید مدرک معتبر فنی حرفه ای ICDL خود را دریافت کنید.
لذا جهت پاس کردن راحت آزمون تئوری، با شرکت در این دوره، کد تخفیف 50 درصدی را برای خرید نمونه سوالات ICDL فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد. با مطالعه این بانک سوالات با جواب، قبولی در آزمون تئوری فنی حرفه ای شما تقریبا تضمین شده است.

نمونه مدرک صادر شده سازمان فنی حرفه ای در دوره ICDL را می توانید ببینید:

نمونه مدرک فنی حرفه ای ICDL

البته از آن جایی که گرفتن مدرک ICDL فنی حرفه ای، مدت زمانی طول می کشد، شما می توانید از مدرک آموزشگاهی آکادمی آی تی فرزانگان نیز استفاده کنید. این مدرک بلافاصله پس از پایان کلاسهای آنلاین ICDL و گذراندن آزمون داخلی آموزشگاه، برای شما صادر خواهد شد.

من نیاز به مدرک ICDL فوری دارم، آیا این امکان دریافت سریع مدرک وجود دارد؟

توجه کنید که مدرک فنی حرفه ای ICDL فقط توسط همین سازمان مربوطه ارائه می شود. آن هم پس از شرکت در آزمون های تئوری و عملی. با توجه به این که مسئولیت زمان بندی آزمون های فنی حرفه ای، به دست خود همین سازمان است، لذا ممکن است نوبت آزمون شما کمی طول بکشد.
اما در هر صورت می توانیم یک آزمون عملی از شما بگیریم و سریعا مدرک داخلی آکادمی آی تی فرزانگان را برای شما ارسال کنیم.

آیا امکان گرفتن مدرک ICDL بدون شرکت در کلاس هست؟

بله. از هر شهری که باشید، از طرف آکادمی آی تی فرزانگان، یک آزمون عملی به صورت آنلاین از شما می گیریم. در صورتی که حد نصاب نمره (معمولا 75 از 100) را به دست آورید، شما را در شهر خودتان به آزمون فنی حرفه ای ICDL معرفی می کنیم. در این صورت با سپری کردن آزمون های تئوری و عملی این سازمان، می توانید مدرک خود را دریافت کنید.

قصد ثبت نام در دوره مجازی ICDL با مدرک را دارم؛ آیا پیش نیازی لازم است؟

خیر. مهارت های هفت گانه ICDL، معمولا به عنوان یک ترم عمومی محسوب می شود. لذا معمولا شرکت کنندگان در این دوره، یادگیری و آشنایی با کامپیوتر را از همین دوره شروع می کنند. پس اگر به هر دلیلی نمی توانید در کلاس های حضوری شرکت کنید، این دوره به شما توصیه می شود.

کلاس آنلاین با بیگ بلو باتن

چگونه باید به کلاس آنلاین متصل شوم؟ سامانه کلاس مجازی ICDL شما چیست؟

در حال حاضر کلاس های آنلاین آکادمی آی تی فرزانگان در بستر قدرتمند بیگ بلو باتن (Big Blue Button) برگزار می شود. محیطی که بسیاری از دانشگاه ها نیز کلاس های آنلاین خود را با آن برگزار کرده اند.
پس از ثبت نام در دوره، به شما یک نام کاربری و رمز عبور داده می شود و به سادگی می توانید وارد لینک کلاس آنلاین شوید. این لینک، قبل از شروع کلاس، در گروه پشتیبانی به اشتراک گذاشته می شود. با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد محیط کلاس آنلاین شوید.
شما حتی در کلاس آنلاین ICDL نیز می توانید با استاد دوره خود در تعامل باشید. به این صورت که قادر هستید با تایپ کردن در بخش گفتگو یا با اتصال میکروفون، در کلاس صحبت کنید و با مدرس دوره و سایر شرکت کنندگان کلاس، در ارتباط باشید. همین طور، صفحه نمایش استاد در کلاس، به اشتراک گذاشته می شود تا تدریس استاد را ببینید.

ضبط فیلم کلاس در دوره آنلاین مهارت های هفت گانه

آیا فیلم کلاس ها ضبط می شوند و در اختیارمان قرار می گیرند؟

بله. همانند اکثر کلاس های آموزشی آکادمی آی تی فرزانگان، در دوره های آنلاین ICDL نیز، فیلم تدریس استاد در همه جلسات ضبط می شوند و به صورت لینک دانلود مستقیم به شرکت کنندگان دوره در گروه پشتیبانی داده می شود. این فیلم ها برای مرور مباحث تدریس شده و تکمیل نوت برداری های شما بسیار مفید است.
نمونه ای از ارسال لینک دانلود مستقیم فیلم های ضبط شده دوره های قبلی را در عکس زیر می توانید ببینید. لینک ها در گروه پشتیبانی واتساپ ارسال می شوند. راستی! می دانستید که هم در طول دوره و هم تا حداقل 6 ماه پس از پایان دوره های آنلاین ICDL می توانید از پشتیبانی استفاده کنید؟

نمونه لینک های ارسال شده در گروه پشتیبانی واتساپ

اگر در دوره مجازی ICDL شرکت کنم، پشتیبانی دارم؟

بله. یکی از مواردی که در آکادمی آی تی فرزانگان، تأکید زیادی بر روی آن داریم، پشتیبانی شرکت کنندگان در دوره ها از جمله همین آموزش مجازی ICDL است. شما، هم در طول دوره و هم تا حداقل 6 ماه پس از پایان دوره، در گروه واتساپ، از سوی استاد یا کارشناس فنی، پشتیبانی می شوید. این پشتیبانی فرصت بسیار خوبی برای شماست تا تمام ابهامات و اشکالات شما رفع شود. چه در طول یادگیری، چه در امور اداری و دفتری شغل شما.

پس از پایان این دوره، چه مسیر یادگیری را به من پیشنهاد می دهید؟

همه چیز به علاقه شما بستگی دارد. اگر کسب و کار مورد علاقه شما به گونه ای است که کامپیوتر و نرم افزارهای آن، صرفا یک ابزار کمکی به حساب می آید، شاید اکتفا کردن به همین دوره مناسب باشد.
اگر یکی از همین 7 مهارتی که در کلاسهای آنلاین ICDL یاد گرفته اید، بسیار برای شما اهمیت دارد، می توانید در آن زمینه بیشتر تخصص پیدا کنید. به عنوان مثال در شغل های مرتبط با حسابداری، دانش و مهارت تخصصی اکسل، اهمیت زیادی دارد. لذا پیشنهاد می شود باز هم سطح تسلط خود را بالاتر ببرید. می توانید نگاهی به توضیحات مربوط به دوره آموزشی آنلاین اکسل آکادمی آی تی فرزانگان بیاندازید.
اگر به زمینه های تخصصی تر کامپیوتر نیز علاقمند هستید، می توانید در یکی از شاخه های گرافیک دیجیتال، برنامه نویسی و … شروع به یادگیری و کسب و کار حرفه ای کنید.

ثبت نام دوره آموزشی مجازی ICDL

چگونه می توانم در کلاس آنلاین ICDL ثبت نام کنم؟

ثبت نام در دوره آنلاین ICDL با مدرک که از سوی آکادمی آی تی فرزانگان برگزار می شود، بسیار ساده است. برای ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، کافی است با شماره تلفن آموزشگاه تماس بگیرید:

واتر مارک آکادمی آی تی فرزانگان
035-38211146

یا از بخش چت واتساپ (آیکون سبز رنگ در گوشه سایت) برای ما پیام بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم. یا فرم موجود در همین صفحه را پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

جمع بندی در قالب سوالات متداول

به طور خلاصه شامل 1- مبانی کامپیوتر و فناوری اطلاعات 2- ویندوز 3- اینترنت و ایمیل 4- نرم افزار ورد 5- نرم افزار اکسل 6- نرم افزار اکسس و 7- نرم افزار پاورپوینت می شود. در همین صفحه از سایت، به طور مفصل تری در مورد جزئیات هر کدام پرداخته شد.

شما با گذراندن این دوره، تسلط خوبی بر هفت مهارت ضروری کار با کامپیوتر که در این مقاله به آن ها شاره شد، پیدا خواهید کرد. لذا با آموزش های این کلاس + تمرین های شما + مدرک پایان دوره می توانید شانس استخدام شدن خود را بسیار افزایش دهید.

بله، شما می توانید پس از پایان کلاس خود و شرکت در آزمون، درخواست دو نوع مدرک بدهید. اگر عجله دارید و می خواهید مدرک خود را سریع تر دریافت کنید، می توانیم مدرک داخل آموزشگاهی را برایتان پست کنیم. در غیر این صورت می توانید تا برگزاری اولین آزمون دوره فنی حرفه ای منتظر بمانید و پس از آن، اندکی زمان می برد تا مدرک شما برای دانلود آماده شود.

کلاس های آنلاین آکادمی آی تی فرزانگان در حال حاضر در بستر قدرتمند بیگ بلو باتن برگزار می شوند. سامانه ای مجهز که بسیاری از دانشگاه های ایران نیز، کلاس های آنلاین خود را با این پلتفرم برگزار می کنند.

راه های ارتباطی با ما

آکادمی آی تی فرزانگان

آدرس کلاس های حضوری: یزد، نعل اسبی (میدان فرهنگ)، کوچه سمت چپ بانک ایران زمین (کوچه ششم)

شماره تماس: 38211146-035
شماره تماس

2 پاسخ

    1. سلام. اگر با آکادمی تماس بگیرید تا در این مورد، همکارانم راهنمایی تون کنن، ممنون می شم.
      03538211146

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود سریع به سایت، با شماره موبایل