عنصر تزئینی

کلاس ایندیزاین در یزد به صورت جامع و پروژه محور

Farzanegan Educational Center

کلاس آموزش ایندیزاین (Indesign) از سطح مبتدی تا حرفه ای، به صورت جامع، پروژه محور و ویژه کسب درآمد در آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان یزد، به روش های عمومی، خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می شود. علاقمندان به ثبت نام می توانند با شماره آموزشگاه (در هدر سایت) تماس بگیرند یا با پر کردن فرم پیش ثبت نام انتهای همین صفحه، منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشند.

درخواست مشاوره و ثبت نام در کلاس جامع نرم افزار این دیزاین

کلاس ایندیزاین در یزد در چه سطوحی برگزار می شود؟

همانند اکثر دوره های آموزشی، کلاس این دیزاین نیز از سطح صفر تا سطح پیشرفته برگزار خواهد شد. البته در کلاس های خصوصی، سرفصل های کلاس با توجه به دانش و مهارت قبلی مهارت آموزان از این دیزاین و سایر نرم افزارهای گرافیکی (مثل فتوشاپ) و همین طور هدف خود از یادگیری (مانند علاقه، کسب درآمد و …)، سرفصل های کلاس، سفارشی سازی خواهد شد.

به طور کلی در سطح مقدماتی به آموزش خود نرم افزار ایندیزاین، ابزارها، امکانات، گزینه ها، پنل ها و … خواهیم پرداخت و در سطح پیشرفته، به پروژه های واقعی بازار کار مانند طراحی چند نمونه صفحات مجله، بروشور، کاتالوگ و … خواهیم پرداخت.

کلاس آنلاین ایندیزاین

برخی از ویژگی های کلاس های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان

 • تدریس اساتید از سطح مقدماتی تا پیشرفته
 • آموزش به زبان ساده و روان و در عین حال فنی و علمی
 • برگزاری کلاس ها با هدف کسب درآمد مستقل مهارت آموزان
 • ضبط فیلم های تدریس اساتید سر کلاس از تمامی جلسات و ارائه به مهارت آموزان
 • پشتیبانی مهارت آموزان در گروه های واتساپ یا … از سوی استاد در طول دوره آموزشی
 • اینترنت فوق پر سرعت OWA آموزشگاه
 • و …
دوره آموزشی مجازی این دیزاین

پیش نیاز شرکت در کلاس ایندیزاین در یزد

برای شرکت در این دوره، تسلط نسبی روی مهارت های عمومی کار با کامپیوتر یعنی ویندوز و اینترنت مورد نیاز است. همین طور چنان چه با یکی از نرم افزارهای ویرایش و طراحی تصاویر دو بعدی، به ویژه فتوشاپ یا ایلوستریتور آشنایی داشته باشید، می توانید در پایان دوره، طراحی های بسیار حرفه ای تری داشته باشید. هر چند آشنایی با فتوشاپ و … الزامی نیست، چرا که در خود نرم افزار این دیزاین، ابزارهای ویرایشی خوبی در اختیار شماست. اما از آن جایی که تخصص نرم افزار indesign ویرایش و ایجاد تصاویر نیست، بهتر است این گونه ویرایش های حرفه ای روی تصاویر را در نرم افزارهای مخصوص به خود، مانند فتوشاپ (Adobe Photoshop) انجام دهید.

آموزش غیرحضوری این دیزاین

روش های برگزاری و شرکت در این کلاس

کلاس ایندیزاین در یزد به دو روش کلی حضوری (شامل کلاس های عمومی، خصوصی، نیمه خصوصی) و غیر حضوری (آنلاین) برگزار می شود. علاقمندان در هنگام ثبت نام، لازم است روش دلخواه خود برای شرکت در کلاس را اعلام کنند. کلاس های عمومی به طور میانگین با 5 تا 7 نفر مهارت آموز، کلاس های خصوصی با 2 یا 3 نفر و کلاس های خصوصی به صورت تک نفره با پشتیبانی حرفه ای تر برگزار می شوند. کلاس های آنلاین نیز یا به صورت گروهی و چند نفره است و یا تکی و خصوصی.

آیا پس از پایان دوره، می توان مدرک معتبر این دیزاین گرفت؟

بله، علاقمندان به دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای می توانند پس از پشت سر گذاشتن دو آزمون تئوری و عملی فنی و حرفه ای، مدرک معتبر InDesign دریافت کنند. در این نوع مدرک ها، نام دوره آموزشی، مدت زمان دوره و نمره نهایی مهارت آموز از صد نمره درج می شود. مدرک های فنی حرفه ای، ارزش و اعتبار خوبی دارند و قابل ترجمه به زبان انگلیسی هستند و بسیاری از شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی آن را قبول دارند. البته همان طور که مشخص است، تسلط، مهارت و نمونه کارهای عملی شما بسیار با اهمیت تر از مدرک آن است.

آیا برای شرکت در این کلاس، داشتن لپ تاپ الزامی است؟

خیر، در آموزشگاه، به تعداد کافی، سیستم های کامپیوتر رومیزی (PC) مجهز آموزشی برای مهارت آموزان وجود دارد. لذا به همراه داشتن لپ تاپ سر کلاس الزامی نیست. هر چند اگر تمایل دارید تا در سر کلاس نیز با سیستم شخصی خود کار کنید، می توانید لپ تاپ خود را به همراه داشته باشید و این موضوع مانعی ندارد.

آموزش نرم افزار indesign

نرم افزار ایندیزاین چیست؟ کاربردها و قابلیت ها

نرم افزار پرطرفدار ایندیزاین (که به صورت این دیزاین هم نوشته می شود)، محصولی دیگر از کمپانی قدرتمند Adobe است. کمپانی که ابر نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، ایلوستریتور، افترافکت و … را نیز در کارنامه خود دارد. نرم افزار InDesign، نرم افزاری در زمینه طراحی و صفحه آرایی است. از بروشور و کاتالوگ گرفته تا روزنامه و مجله های حرفه ای لوکس. این نرم افزار، در زمینه صفحه آرایی، بسیار پرطرفدار است و گرافیست های زیادی در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند.

آموزش طراحی مجله در این دیزاین

تفاوت نرم افزار ورد و این دیزاین چیست؟

نرم افزار ورد (Microsoft Office Word)، محصولی از کمپانی قدرتمند مایکروسافت است. از این نرم افزار بیشتر برای تایپ متون، فرمول های ریاضی، رسم نمودار، رسم دیاگرام ها و فلوچارت ها و … استفاده می شود و خیلی در زمینه طراحی و صفحه آرایی، نسبت به این دیزاین، قدرتمند نیست. چون این دو نرم افزار وظایف خاص خود را دارند.

عموما برای آماده سازی روزنامه ها و مجله ها، متن ها و جدول ها و … در نرم افزار ورد تایپ می شوند. سپس وارد نرم افزار این دیزاین می شوند تا کار طراحی و صفحه آرایی روی آن ها انجام شود. شاید این طور بتوان گفت که اسکلت و باطن متن ها، جدول ها، فرمول ها و … در نرم افزار ورد تایپ می شود و سپس به نرم افزار ایندیزاین داده می شود تا روی ظاهر و زیباسازی آن ها به طور حرفه ای کار کند.

پس آیا نمی توان اصلا در Word کار صفحه آرایی را انجام داد؟ چرا، انجام این کار تا حدی ممکن است. اما توجه داشته باشید که نرم افزار InDesign به طور تخصصی برای طراحی و صفحه آرایی تولید شده است، پس قطعا در این زمینه، از سایر نرم افزارهای واژه پرداز مثل ورد، بسیار قوی تر است.

نرم افزار این دیزاین در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟

همان طور که گفته شد، این نرم افزار، جزو نرم افزارهای طراحی و گرافیک دیجیتال (Digital Graphic) است که به طور تخصصی در زمینه صفحه آرایی کاربرد دارد. به طور خلاصه، می توان کارایی این نرم افزار را در طراحی، صفحه آرایی، زیباسازی و آماده کردن برای چاپ در موارد زیر دانست:

 • مجله های حرفه ای و لاکچری
 • روزنامه ها
 • هفته نامه ها، ماهنامه ها، گاهنامه ها و …
 • کاتالوگ
 • بروشور
 • تبلیغات کاغذی مرسوم
 • و …
کلاس صفحه آرایی در یزد

زمینه ها و پتانسیل های شغلی در نرم افزار این دیزاین

شما با یادگیری، مرور، تمرین و تسلط نسبی روی این نرم افزار، می توانید به انتخاب خود، یا به طور مستقل و خودفرما فعالیت کنید یا در شرکت های خصوصی چون شرکت های تبلیغاتی یا دفاتر فنی شروع به فعالیت کنید. از آن جایی که هدف اکثر دوره ها و کلاس های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان، کسب درآمد مستقل مهارت آموزان است، در طی این دوره آموزشی، روش های مختلف کسب درآمد مستقل، با تمرکز بر کسب درآمد اینترنتی (با رویکردهای فعال و غیرفعال) را آموزش خواهیم داد.

روش ثبت نام در این دوره آموزشی

علاقمندان به ثبت نام در کلاس ایندیزاین در یزد می توانند جهت پیش ثبت نام، فرم انتهای همین صفحه را پر کنند تا با آن ها تماس گرفته شود و هماهنگی های لازم انجام شود یا این که در بخش چت موجود در سایت (آیکون سمت راست، پایین همین صفحه) پیام بگذارند یا با شماره تلفن آموزشگاه که در هدر سایت (بالای صفحه) آمده است، تماس بگیرند.

ثبت نام در این دوره آموزشی

شماره تماس

آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان

035-38211146

یزد، نعل اسبی، کوچه سمت راست مجتمع فراز (کوچه ششم)

فرم ثبت نام در دوره های آموزشی

با پر کردن فرم زیر، کارشناسان آموزشگاه کامپیوتر فرزانگان با شما تماس خواهند گرفت.

جهت برقراری تماس با شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست