آکادمی آی تی فرزانگان
آیکون سبد خرید 36 پیکسل سفید

آکادمی آی تی فرزانگان یزد 

عنصر تزئینی

کلاس های آموزش آنلاین پایتون با اساتید حرفه ای در آکادمی آی تی فرزانگان

در حال ثبت نام برای دوره تیر ماه 1403
عنصر تزئینی

کلاس های آموزش آنلاین پایتون با اساتید حرفه ای در آکادمی آی تی فرزانگان

در حال ثبت نام برای دوره تیر ماه 1403

اگر در این صفحه از سایت هستید، به این معنی است که شما هم به اهمیت یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون آگاهید؛ به همین دلیل به دنبال شرکت در یک آموزش آنلاین پایتون هستید. دوره آنلاین برنامه نویسی پایتون در آکادمی آی تی فرزانگان با اساتید دانشگاه و حرفه ای به همراه پشتیبانی، می تواند نقطه شروع بسیار مناسبی برای شما جهت ورود به دنیای شیرین و جذاب برنامه نویسی باشد.
در ادامه با توضیحات کامل این کلاس با ما همراه باشید. ابتدا در مورد این دوره توضیحاتی خواهیم داد؛ سپس در مورد خود زبان برنامه نویسی Python و کاربردهای آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

نگاهی کلی به کلاس آنلاین برنامه نویسی پایتون

• روش برگزاری دوره: آنلاین (حضور همزمان استاد و دانش پذیران به صورت آنلاین)
• سامانه برگزاری دوره آنلاین پایتون: پلتفرم قدرتمند بیگ بلو باتن (Big Blue Button)
• برگزار کننده دوره: اساتید متخصص پایتون در آکادمی آی تی فرزانگان
پشتیبانی در طول دوره: دارد
ضبط فیلم جلسات کلاس ها: بله (ارائه لینک دانلود در گروه پشتیبانی، پس از هر جلسه)
• در دو سطح مقدماتی و پیشرفته
مدت زمان کلاس: 30 ساعت مقدماتی، 15 ساعت پیشرفته (قابل تغییر بنا به نظر استاد)
• پیش نیاز شرکت در کلاس: بدون نیاز به پیش زمینه برنامه نویسی
• مناسب برای شروع اولین زبان برنامه نویسی
• تاریخ برگزاری کلاس بعدی: درج شده در بالای فرم زیر

طرح تزئینی ماندالا کوچک

درخواست مشاوره و ثبت نام در این کلاس، تیر ماه 1403

تماس تلفنی با آکادمی
035-38211146
و یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم
آن چه در این صفحه می خوانید ...

نگاهی داشته باشید به سرفصل های کلی کلاس آموزش آنلاین پایتون

در زیر به برخی از سرفصل های کلی این کلاس اشاره می کنیم.
• نصب و آماده سازی پایتون در ویندوز
• نصب محیط کدنویسی (IDE)
• کار با متغیرها (Variables)
• آشنایی با Casting در پایتون
• انواع ساختمان داده در پایتون
• رشته ها، لیست ها، تاپل ها
• آرایه ها (Arrays)
• کار با دیکشنری ها
• عبارات شرطی
• آموزش استفاده از دستورات IF، Else If، While و …
• حلقه های تکرار
• استفاده از عملگرهای منطقی
• توابع (Functions)
• مقداردهی پارامترها در زمان فراخوانی تابع
• کار با خواندن و نوشتن در فایل ها
• آشنایی و کار با فرمت های XML، JSON و CSV
• مفاهیم شی گرایی (Object Oriented) در زبان پایتون
• تعریف کلاس ها
• ایجاد نمونه از روی کلاس ها
• آموزش پارامتر self و کاربرد آن در کلاس ها
• ایجاد تابع برای کلاس ها
• آشنایی با ایجاد و مدیریت دیتابیس MySQL در پایتون
• رابط های گرافیکی در زبان پایتون
• نصب و به کارگیری کتابخانه های گرافیکی
• ایجاد فرم برای ورود اطلاعات و ذخیره آن ها
توجه کنید که احتمال تغییر این سرفصل ها بنا به صلاحدید استاد محترم وجود دارد.

چگونه از پشتیبانی و فرصت پرسش و پاسخ کلاس آموزش آنلاین پایتون استفاده کنیم؟

چگونه می توانید از پشتیبانی کلاس های آنلاین پایتون ما بهره مند شوید؟

دانش پذیران محترم آکادمی آی تی فرزانگان که در یکی از دوره های آنلاین پایتون ما شرکت کنند، می توانند از پشتیبانی استاد خود در طول دوره بهره مند شوند و سوالات و اشکالات خود را مطرح کنند. این پرسش و پاسخ با استاد در یکی از پیام رسان ها انجام خواهد شد.

جهت شرکت در آموزش آنلاین زبان برنامه نویسی پایتون، پیش نیازی لازم است؟

احتمالا شما هم شنیده اید که بسیاری از افراد، یادگیری برنامه نویسی خود را با زبان پایتون (Python) شروع می کنند؛ لذا برای شرکت در این دوره، نیازی به هیچ پیش زمینه ای از برنامه نویسی ندارید. صرفا آشنایی عمومی با ویندوز، اینترنت کفایت می کند. اگر قبلا در یکی از دوره های آنلاین ICDL ما یا کلاس حضوری ICDL یزد شرکت کرده باشید، قطعا این پیش نیاز را خواهید داشت. هر چند، لزومی هم ندارد که قبلا در این کلاس ها بوده باشید. صرفا آشنایی مقدماتی شما کافی خواهد بود.
توجه کنید که قطعا از آن جایی که تایپ کدها در محیط برنامه نویسی به زبان انگلیسی است، آشنایی مقدماتی در حد زبان انگلیسی دبیرستان یا سطوح اولیه کلاس های زبان آموزشگاه ها مورد نیاز است.
حتی اگر زبان پایتون را به عنوان پای ثابت برنامه نویسی خود انتخاب نکنید، باز هم آشنایی با مفاهیم مهم برنامه نویسی از طریق زبان پایتون منطقی است.
چرا که بسیاری از مبانی های برنامه نویسی که در سرفصل ها هم به آن ها اشاره کردیم، در اکثر زبان ها یکسان است. مفاهیمی مانند متغیرها، آرایه ها، دستورات شرطی، حلقه های تکرار، توابع، شی گرایی و … صرفا نحوه نوشتن این دستورات که به آن ها Syntax می گوییم، در هر زبانی متفاوت است. این طور می توانیم مثال بزنیم که در تمام زبان های زنده دنیا، مفهومی مانند سلام و احوال پرسی وجود دارد؛ اما با روش های گفتن و نوشتن متفاوت.

آیا شرکت در این کلاس شرایط خاصی دارد؟

شرایط شرکت در کلاس آنلاین آموزش پایتون چیست؟

به طور کلی شرایط خاصی برای شرکت در این دوره وجود ندارد. حتی از لحاظ سنی، نوجوانان نیز می توانند در این کلاس شرکت کنند؛ به شرطی که آشنایی مختصری با زبان انگلیسی داشته باشند که بتوانند کدهای خود را تایپ کنند و مفهوم آن ها را متوجه شوند؛
لذا همان طور که در بخش پیش نیاز این کلاس نیز گفتیم، در حدی که به طور روزمره و کاربری عادی با ویندوز و اینترنت کار کرده باشید و سطح آموزش زبان انگلیسی شما در حد دبیرستان یا برای سنین پایین تر، در سطح کلاس های اولیه زبان باشد، کافی است.
پیشنهاد می کنیم بهانه های خود را برای شروع دنیای جذاب برنامه نویسی کنار بگذارید! کلاس آنلاین پایتون در آکادمی آی تی فرزانگان، می تواند نقطه ورود شما به این دنیای شیرین باشد. هر چه زودتر برنامه نویسی را شروع کنید، زودتر نتیجه می گیرید و زودتر به کسب درآمد می رسید. این زمان را به تعویق نیاندازید.

روش برگزاری این دوره به چه صورت است؟

همان طور که از عنوان این کلاس یعنی آموزش آنلاین برنامه نویسی پایتون پیداست، این دوره به صورت آنلاین بین اساتید پایتون آکادمی آی تی فرزانگان و دانش پذیران برگزار خواهد شد. به این معنی که در روز و ساعت توافق شده، در سامانه کلاس های آنلاین ما (در حال حاضر، بیگ بلو باتن) با نام کاربری و رمز عبوری که به شما داده می شود، وارد می شوید.
یادآوری می کنیم که تمام جلسات دوره آنلاین پایتون ما ضبط می شوند و پس از هر جلسه به صورت لینک دانلود در گروه پشتیبانی شما ارسال خواهد شد. از این فیلم ها می توانید برای مرورهای بعدی شخص خودتان استفاده کنید تا نگرانی جزوه نویسی سر کلاس را نداشته باشید.
چنان چه تمایل دارید تا در کلاس حضوری این دوره شرکت کنید، پیشنهاد می کنیم توضیحات کلاس های آموزش پایتون در یزد را مطالعه نمایید.

حال که با شرایط و مشخصات کلی کلاس آنلاین پایتون در آکادمی آی تی فرزانگان آشنا شدید، بیاید کمی بیشتر با این زبان محبوب و پرطرفدار این روزها آشنا شویم.

دوره مجازی برنامه نویسی پایتون یکی از دوره های بسیار کاربردی برای برنامه‌نویسی است. این زبان عموماً به علّت شی گرا بودن ساده است. امّا در عین حال جزء زبان های برنامه‌نویسی سطح بالا محسوب می‌شود. از آن جایی که پایتون بر اساس داده‌ها بنا نهاده شده است. بنابراین درک آن برای انسان‌ها بسیار ساده است.
زبان برنامه نویسی پایتون را می‌توان یک زبان همه فن حریف نامید. چرا که از آن می‌توانید برای ایجاد انواع برنامه‌های وب روی سرور، کار با پایگاه‌های داده، مدیریت داده‌های پیچیده و گسترده و ایجاد نرم افزاری‌های مختلف استفاده نمود. بنابراین کافی است، این زبان برنامه‌نویسی را در دوره آنلاین آموزش پایتون به صورت کامل آموزش ببینید تا بتوانید از مهارت های برنامه‌نویسی خود در زمینه های مختلف استفاده کنید.

چرا پایتون، زبان برنامه نویسی مناسبی برای شروع است؟

چرا باید پایتون را آموزش دید؟

شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که چرا باید زبان برنامه‌نویسی پایتون را بین این همه زبان برنامه‌نویسی انتخاب کنم؟ اگر این سؤال ذهن شما را به خود مشغول نموده است؛ پس در ادامه با آکادمی آی تی فرزانگان همراه باشید.
از دلایل مهمی که شما باید زبان برنامه‌نویسی پایتون را آموزش ببینید می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
1. ساده تر بودن نسبت به زبان‌های برنامه‌نویسی دیگر: این زبان یکی از زبان‌های ساده‌ی برنامه‌نویسی است. بنابراین به سادگی می‌توان آن را آموزش دید. این موضوع سبب می‌شود؛ تا شما از بابت آموزش این زبان برنامه‌نویسی نگرانی خاصی نداشته باشید.
2. وجود کتابخانه‌ها و فریم ورک‌های متنوّع: این کتابخانه با کدهای آماده، کار شما را بسیار ساده می‌کند. چرا که نیازی به کدنویسی مجدد نیست و شما می‌توانید با وارد کردن کدهای آماده، کار خود را به پیش ببرید.
3. استفاده وسیع: از آن جایی که پایتون یک زبان برنامه‌نویسی همه کاره است. بنابراین شما می‌توانید از آن برای ایجاد اکثر وب سایت‌ها و حتّی نرم افزارها استفاده کنید و نیازی به آموزش دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی نخواهید داشت.

مزایای استفاده از پایتون چیست؟

اگر قصد شروع برنامه‌نویسی با پایتون را دارید، بهتر است با مزیّت‌های این زبان برنامه‌نویسی آشنا شوید. چرا که در این صورت با قاطعیّت بیشتر می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا این زبان برای شروع برنامه‌نویسی شما مناسب است یا خیر؟
پایتون، یک زبان چند منظوره: شما می‌توانید از پایتون برای برنامه‌نویسی وب تا ساخت اپلیکشن‌های موبایل استفاده نمایید. حتّی می‌توان از پایتون برای ایجاد رابط کاربری استفاده نمود.
بهره گیری از کتابخانه‌های متنوّع: یکی از مزیّت‌های بسیار مهم پایتون بهره گیری از کتابخانه‌های بسیار متعدد می‌باشد. کتابخانه‌ها در واقع قطعه‌ کد‌های از پیش آماده شده‌ای هستند که می‌توانید در برنامه‌های خود قرار دهید.
مقبولیّت عام: پایتون یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در جهان است. تعداد برنامه نویسان این زبان برنامه‌نویسی روز به روز در حال افزایش است. این استفاده زیاد منجر به پیشرفت و توسعه‌ی روز افزون این زبان برنامه‌نویسی شده است.
سهولت در استفاده: یکی از مزیّت‌های مهم زبان برنامه‌نویسی پایتون سادگی در استفاده از این زبان برنامه‌نویسی است. طراحی ساختار یافته‌ی پایتون، کار شما را در برنامه‌نویسی بسیار آسان می‌کند.

معایب استفاده از پایتون چیست؟

در کنار تمامی مزایای استفاده از زبان برنامه‌نویسی پایتون، این زبان معایبی را نیز دارد که در ادامه به بررسی معایب این زبان برنامه‌نویسی خواهیم پرداخت.
1- کند بودن: یکی از مهم‌ترین معایب زبان پایتون، کند بودن آن می‌باشد. از آن جایی که این زبان از کتابخانه‌های آماده‌ی بسیاری استفاده می‌کند و هم چنین فریمورک‌های آن بسیار سنگین است. بنابراین سرعت نسبتاً پایینی دارد.
2- سنگین بودن: از آن جایی که در پایتون اکثر کدها موجود است و کتابخانه‌های متعدد وجود دارد، بنابراین فریمورک آن بسیار یکپارچه و سنگین می‌باشد و اگر محدودیت فضا برای وب سایت خود دارید، برای شما انتخاب مناسبی نیست.
3- استفاده بیشتر از حافظه: از آن جایی که زبان برنامه‌نویسی پایتون یک زبان برنامه‌نویسی بسیار سنگین می‌باشد، بنابراین فضای بیشتری از حافظه را اشغال می‌نماید.
4- ضعیف بودن برای اپلیکیشن های موبایل: زبان پایتون امکانات کافی و مناسب برای راه اندازی اپلیکیشن‌های موبایلی را ندارد و برای این موارد باید از زبان‌های دیگر برنامه‌نویسی نظیر جاوا، کاتلین یا دارت بهره برد.

چقدر زمان می خواهم تا پایتون را مسلط شوم؟

مدت زمان یادگیری زبان پایتون چقدر است؟

حال که در صفحه کلاس های آنلاین برنامه نویسی پایتون از آکادمی آی تی فرزانگان هستید، مشخص می شود تصمیمتان برای یادگیری زبان پایتون جدّی است. برای آموزش این زبان به یک بازه زمانی ۷ تا ده هفته‌ای نیاز دارید. البتّه این زمان برای آموزش زبان پایتون کافی است و برای کسب تبحّر در پایتون شما نیازمند صرف زمان طولانی و نوشتن برنامه‌های متفاوت هستید. امّا از آن جایی که تمرکز زبان پایتون روی خوانایی است، بنابراین در آموزش آن مشکل چندانی نخواهید داشت و می‌توانید به راحتی آن را آموزش ببینید.

فریمورک پایتون چیست؟

فریمورک‌های پایتون مجموعه‌ای از ماژول هاست که زمان توسعه برنامه را به شدّت کاهش می‌دهد. هر ماژول، مزایا و معایب خود را دارد که مطابق با نظر برنامه‌نویس مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فریمورک‌ها می‌توانند روند برنامه‌نویسی را بسیار راحت‌تر کنند. فقط باید فریمورک مورد نظر را بشناسید تا بتوانید در جایگاه مناسب به کار ببرید.

نکات مهم برای انتخاب یک کلاس آنلاین پایتون خوب

ویژگی های یک دوره آنلاین برنامه نویسی پایتون مناسب چیست؟

اگر قصد یادگیری زبان برنامه‌نویسی پایتون را دارید، شاید این سؤال ذهن شما را به خود مشغول نموده باشد که یک آموزش مجازی پایتون باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. در ادامه توجّه شما را به خصوصیات یک اموزش مجازی زبان پایتون استاندارد جلب خواهیم نمود:
قیمت مناسب: شاید یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای انتخاب یک دوره‌ پایتون، قیمت آن باشد. ما در آکادمی آتی فرزانگان سعی نموده‌ایم تا با حداقل قیمت ممکن یک دوره‌ی جامع و کامل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
پشتیبانی مناسب: در تمامی مراحل از زمان ثبت نام تا انتهای دوره در کنار شما هستیم و پاسخگوی سؤالات شما عزیزان خواهیم بود.
محتوای کاربردی و مناسب جهت بازار کار: یک دوره‌ مناسب باید بتواند شما را برای انجام پروژه‌های موجود در بازار آماده کند. دوره آنلاین برنامه نویسی پایتون پیش رو می تواند نقطه شروع بسیار خوبی برای شما باشد؛ به طوری که در پایان این دوره می توانید با دید وسیع نسبت به این زبان، یکی از شاخه های تخصصی آن مانند هوش مصنوعی، داده کاوی و … را کار کنید. توجه کنید که ما در دوره مجازی پایتون آکادمی آی تی فرزانگان، شاخه خاصی از پایتون را هدف نمی گیریم؛ بلکه مفاهیم برنامه نویسی را در قالب زبان پایتون به شما آموزش می دهیم تا بعد از دوره، به دلخواه، خودتان یک شاخه تخصصی برای خود انتخاب کرده و آموزش ببینید.
ارتباط با اساتید در طول دوره: شما می‌توانید در این دوره به صورت مکرر با اساتید دوره در ارتباط باشید. به این ترتیب می‌توانید تمامی مشکلات خود را با اساتید در میان گذاشته و به راحتی برطرف نمایید.

چرا ما؟

چرا دوره ی آموزشی آکادمی آی تی فرزانگان؟

از آن جایی که آموزش پایتون یک آموزش گام به گام و مرحله به مرحله است، بنابراین شما باید در تمامی مراحل با اساتید دوره در ارتباط بوده و مشکلات خود را مرتفع نمایید. در کلاس آنلاین پایتون شما قادر خواهید بود در تمامی مراحل آموزش مستقیماً با اساتید دوره ارتباط برقرار نموده و سؤالات خود را بپرسید.
ما در کلاس آنلاین برنامه نویسی پایتون خود سعی داریم صرفاً به مطالب تئوری مپردازیم و شما در حین دوره، به طور مرتب با مثال های متنوع درگیر خواهید شد؛ مثال هایی که هم مهارت کدنویسی با زبان پایتون را در شما محک می زند و هم روند حل مسئله (الگوریتم) را.
دوره آموزش آنلاین پایتون مجموعه ما ضبط و در انتهای هر جلسه تقدیم شما عزیزان می‌گردد. به این ترتیب می‌توانید بارها و بارها دوره را ببینید و مشکلات خود را مرتفع نمایید.

در ادامه با برخی از ویژگی های دوره آنلاین برنامه نویسی پایتون آکادمی آی تی فرزانگان آشنا خواهیم شد.
1. تدریس توسط اساتید تراز اول دانشگاهی
2. برخورداری از سرفصل های جامع و کاربردی
3. دارای پروژه ها و مثال های عملی
4. برگزاری کلاس در پلتفرن قدرتمند بیگ بلو باتن (مورد استفاده بسیاری از دانشگاه ها)

بازار کار برنامه نویسی به زبان Python چطور است؟

بازار کار زبان برنامه نویسی پایتون

شاید از خودتان بپرسید که چرا باید با این زبان برنامه‌نویسی آشنا شوم و بازار کار آن چگونه است. در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که زبان برنامه‌نویسی پایتون توسط سازنده‌ی آن خیدو فان با چهار هدف اساسی شکل گرفت. این چهار هدف مهم عبارتند از:
1. سادگی و قدرت بالا و توانایی رقابت با سایر رقبا
2. متن باز بودن تا همه‌ی افراد بتوانند آن را توسعه دهند
3. کدهای خوانا و روان
4. توانایی پیاده‌سازی تقریبا هر برنامه‌ای
این چهار هدف باعث شد تا زبان برنامه‌نویسی پایتون به یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی دنیا تبدیل گردد. از آن جایی که زبان برنامه‌نویسی پایتون، متن باز است. بنابراین افراد بسیار زیادی می‌توانند در توسعه آن مشارکت کنند. بنابراین سرعت توسعه ی این زبان بسیار بالاست و این یعنی افزایش امکانات و قابلیت‌های متنوّع. از سوی دیگر سادگی و سطح بالا بودن زبان پایتون سبب می‌شود تا به زبان انگلیسی بسیار نزدیک باشد.
مزایای گفته شده سبب گشته تا زبان پایتون به سرعت به یکی از زبان‌های بسیار محبوب برنامه‌نویسی مبدّل گردد. شما با آموزش این زبان می‌توانید پروژه‌های بسیار متنوّعی را در سطح وب انجام دهید.
از آن جایی که زبان پایتون یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا محسوب می‌شود، بنابراین برای استخدام در این رشته مشکلی در ایران یا حتّی جهان نخواهید داشت. این زبان یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در جهان و ایران است و همیشه پروژه‌های متعددی در این زمینه وجود دارد.

چگونه از برنامه نویسی پایتون درآمد داشته باشم؟

روش های کسب درآمد با پایتون

شاید به این موضوع فکر کرده باشید که چطور می‌توانم پس از شرکت در کلاس آموزش پایتون آنلاین درآمدزایی کنم؟ مجدد یادآوری می کنیم که از یک طرف با توجه به گسترده بودن زبان پایتون، نمی توان همه زمینه های تخصصی آن را در یک کلاس آنلاین آموزش داد و از طرف دیگر، از آن جایی که این دوره بیشتر برای شروع دنیای جذاب برنامه نویسی و بدون پیش نیاز تخصصی است، لذا در این دوره با کلیات این زبان پرطرفدار آشنا می شوید که در بسیاری از شاخه های پایتون به کار می رود.
شما پس از پایان این کلاس باید زمینه تخصصی خود را در پایتون انتخاب کنید و با مطالعات فردی، در آن زمینه تخصص کسب کنید. البته اگر تقاضا برای کلاس های تخصصی این زبان مانند طراحی سایت با پایتون نیز بالا باشد، سعی داریم کلاس های آن را برگزار کنیم.
در ادامه به بررسی روش‌های کسب درآمد از این زبان پرطرفدار خواهیم پرداخت:
ساخت بازی با پایتون: بله درست شنیدید. این زبان یکی از مناسب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای ساخت بازی است. شما با استفاده از این زبان برنامه‌نویسی می‌توانید به ساخت بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی بپردازید. PYgame یکی از کتابخانه‌های محبوب پایتون است که می‌توانید برای توسعه‌ی بازی‌های خود از آن استفاده نمایید. این کتابخانه در جهان مورد استقبال بسیاری از سازندگان بازی قرار گرفته است.
طراحی سایت به وسیله پایتون: از آن جایی که پایتون یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا می‌باشد، بنابراین برای ساخت انواع وب سایت‌های اینترنتی بسیار مناسب است. در این زبان شما قادرید انواع شخصی‌سازی‌ها را براساس علایق اشخاص توسط کوکی‌ها انجام دهید.
ساخت اپلیکیشن با پایتون: یکی دیگر از کاربردهای زبان برنامه‌نویسی پایتون ساخت انواع اپلیکیشن‌های کاربردی است. شما به وسیله‌ی پایتون می‌توانید انواع اپ‌های موبایلی را برای اندروید و iOS برنامه‌نویسی کنید.
کاربرد پایتون در دیجیتال مارکتینگ: شاید عجیب به نظر برسد؛ امّا از پایتون می‌توان در دیجیتال مارکتینگ نیز بهره برد؛ چرا که پایتون می‌تواند فرآیند دریافت داده‌ها را بسیار راحت‌تر نماید. بنابراین برای اموری مانند سئو کردن سایت ها، دریافت اطلاعات سایت‌های رقیب و … می‌تواند بسیار مناسب باشد.
ساخت نرم افزارهای ویندوز و لینوکس: اگر چه قبلاً این نرم افزارها توسط زبان C نوشته می‌شد، ولی در حال حاضر برای نوشتن برخی از این نرم افزارها از زبان برنامه‌نویسی پایتون استفاده می‌شود و احتمالا شرکت‌ها به مرور برنامه نویسان پایتون را جایگزین برنامه نویسان دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی خواهند نمود.
کسب درآمد از طریق آموزش: درست شنیدید؛ یکی از روش‌های درآمدزایی، پس از شرکت در کلاس های آنلاین پایتون، آموزش آن به دیگران می‌باشد. شما می‌توانید پس از مهارت در این زبان برنامه‌نویسی به تدریس این زبان بپردازید و از این راه کسب درآمد کنید.
استفاده‌ی صنعتی از زبان برنامه‌نویسی پایتون: از آن جایی که دستگاه‌های صنعتی بسیاری وجود دارند که برنامه‌نویسی آن‌ها با زبان پایتون انجام می‌شود، بنابراین شما می‌توانید در بخش‌های صنعتی نیز به منظور برنامه‌نویسی و راه اندازی این دستگاه‌ها فعالیت نمایید.

جمع بندی کلی

از آن جایی که کلاس های آنلاین برنامه نویسی پایتون یکی از محبوب ترین کلاس های آموزشی برنامه نویسی می باشد، ما در آکادمی آی تی فرزنگان نیز اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین پایتون نموده ایم. زبان برنامه نویسی پایتون به علّت شی گرا و متن باز بودن به سرعت در حال گسترش است و امروزه بسیاری از شرکت ها، برنامه نویسان پایتون را جایگزین برنامه نویسان C و زبان های دیگر نموده اند که این موضوع بیانگر بازار کار گسترده پایتون است. بنابراین شما در صورت آموزش این زبان برنامه نویسی از این بابت، تقریبا مشکلی نخواهید داشت.
آموزش مجازی برنامه نویسی پایتون که در آکادمی آی تی فرزانگان به صورت کلاس های آنلاین همزمان استاد و شرکت کنندگان انجام می شود، کاربردی، پروژه محور و همراه با مثال های متنوع بوده و شما می‌توانید در قالب مثال های عملی با زبان پایتون آشنا شوید. هم چنین در طول دوره می‌توانید با اساتید دوره در ارتباط باشید و تمامی سؤالات خود را از اساتید بپرسید.

راه های ارتباطی با ما

آکادمی آی تی فرزانگان

آدرس کلاس های حضوری: یزد، نعل اسبی (میدان فرهنگ)، کوچه سمت چپ بانک ایران زمین (کوچه ششم)

شماره تماس: 38211146-035
شماره تماس

4 پاسخ

  1. سلام، می خواستم با هدف بلند مدت (۲ تا ۳ سال) بازی آنلاینی رو با پایتون بسازم، می خوام از ۰ شروع کنم کلاس های شما مناسب هستند ؟!

    1. سلام، وقت شما بخیر. در حال حاضر کلاس مبانی زبان برنامه نویسی پایتون رو داریم. اگر پایتون رو فقط برای بازی سازی می خواید، فعلا دوره ای نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود سریع به سایت، با شماره موبایل