آکادمی آی تی فرزانگان
آیکون سبد خرید 36 پیکسل سفید

آکادمی آی تی فرزانگان یزد 

نمونه سوال شهروند الکترونیک با جواب دقیق به همراه رفع اشکال با استاد

اگر به دنبال دانلود نمونه سوال شهروند الکترونیک به همراه جواب کامل هستید، به صفحه درستی از وب‌سایت رسمی آکادمی آی‌تی فرزانگان مراجعه کرده‌اید. در ادامه سوالات شهروند الکترونیک را به دو دسته تئوری و عملی تقسیم‌بندی می‌کنیم.

دانلود نمونه سوال شهروند الکترونیک با جواب در این صفحه
الف) نمونه سوال‌های تئوری

در حال حاضر، سوال شهروند الکترونیک به صورت تستی با عنوان دقیق استفاده از مهارت‌های شهروند الکترونیکی بر روی سایت بارگذاری کرده‌ایم. همان‌طور که احتمالا می‌دانید این مجموعه سوال، از طرف سازمان محترم فنی‌حرفه‌ای طراحی شده است؛ لذا خود سوالات بدون جواب را می‌توانید از لینک زیر به صورت رایگان دانلود نمایید:

در صورتی که نیاز به در اختیار داشتن این نمونه سوال شهروند الکترونیک با جواب به همراه فرصت رفع اشکال با استاد هستید، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، به صفحه محصول مربوطه هدایت شوید و در صورت تمایل، این نمونه سوالات را خریداری بفرمایید.

ب) نمونه سوال‌های عملی

به زودی به سایت اضافه خواهد شد.

رفع اشکال سوالات شهروند الکترونیک به چه صورتی انجام می شود؟

این نمونه سوال‌های شهروند الکترونیک برای آمادگی چه آزمون‌هایی مناسب است؟

به طور کلی تمام سوالات شهروند الکترونیک موجود در این صفحه برای شرکت در آزمون‌های فنی و حرفه‌ای و همین طور امتحانات هنرستان (مقطع کاردانش) مناسب هستند.

لذا چنان‌چه از سوی آموزشگاه‌های آزاد فنی‌حرفه‌ای سراسر کشور به آزمون شهروند الکترونیک معرفی شده‌اید و یا دانش‌آموز هنرستان، شاخه کاردانش هستید و امتحان این درس را در پیش دارید، با خیال راحت می‌توانید از نمونه سوال شهروند الکترونیک با جواب که در این صفحه قرار داده‌ایم استفاده نمایید.

رفع اشکال با استاد پس از خرید این سوالات به چه صورت است؟

اگر از دانشجویان قبلی آکادمی آی‌تی فرزانگان بوده باشید، می‌دانید که ما تقریبا برای همه محصولات موجود بر روی سایت، فرصت رفع اشکال با استاد و پشتیبانی فراهم کرده‌ایم.

به این معنی که اگر در حین مطالعه سوالات شهروند الکترونیک و جواب آن‌ها به مشکل برخوردید، به راحتی می‌توانید در پنل کاربری خود، از بخش منوها، تیکت پشتیبانی ارسال کنید تا پشتیبان مربوطه در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود سریع به سایت، با شماره موبایل