نمونه سوالات InDesign (ایندیزاین) همراه با جواب های دقیق + پشتیبانی

در این صفحه از سایت رسمی آکادمی آی‌تی فرزانگان، انواع نمونه سوالات نرم‌افزار InDesign (ایندیزاین) همراه با جواب را می‌توانید دانلود کنید. نمونه سوالات این دیزاین شامل سوال‌های تستی (تئوری) و سوال‌های عملی می‌شود که در ادامه می‌توانید بررسی نمایید.

نمونه سوالات indesign همراه با جواب دقیق
الف) نمونه سوال‌های تئوری (تستی)

اگر در آموزشگاه‌های آزاد فنی‌حرفه‌ای در دوره ایندیزاین ثبت‌نام کرده‌اید و آزمون کتبی این سازمان را در پیش دارید یا دانش‌آموز هنرستان شاخه کاردانش هستید، باید بدانید که معمولا آموزشگاه‌ها شما در 3 کد رشته، معرفی به آزمون می‌کنند که با توجه به این موضوع بهتر است نمونه سوالات indesign مربوط به کد رشته امتحانی خود  یا ترجیحا تمام بانک سوال‌ها را مطالعه کنید.

اگر قصد دارید هر سه نمونه سوال را به طور همزمان خرید کنید، می‌توانید به صفحه محصول نمونه سوالات تستی ایندیزاین با جواب مراجعه کنید.

اگر از عنوان دقیق رشته‌ای که توسط آموزشگاه شما به آزمون فنی‌حرفه‌ای معرفی شده‌اید، مطلع نیستید، می‌توانید این موضوع را از مسئول آموزشگاه مربوطه جویا شوید. هر چند به صورت کلی پیشنهاد می‌کنیم هر سه نمونه سوال ایندیزاین را با دقت و به طور کامل مطالعه نمایید تا بتوانید آزمون کتبی خود را با درصد بالا پاس کنید.

این سه رشته عبارتند از:

کارور InDesign

با کد استاندارد 84/3513

شامل 153 سوال ایندیزاین همراه با جواب + یک ماه رفع اشکال با استاد

کاربر گرافیک رایانه‌ای با InDesign

با کد استاندارد 73212053008001

شامل 530 سوال ایندیزاین همراه با پاسخ + یک ماه رفع اشکال با استاد

صفحه‌آرایی با نرم‌افزار InDesign

شامل 50 سوال ایندیزاین همراه با جواب + یک ماه رفع اشکال با استاد

ب) نمونه سوال‌های عملی

به زودی نمونه سوال‌های عملی نیز در این بخش اضافه خواهد شد.

این نمونه سوال های ایندیزاین برای چه افراد و آزمون هایی مناسب است؟

نمونه سوالات indesign با جواب موجود در این صفحه، مناسب چه آزمون‌هایی است؟

به طور کلی هر امتحان ایندیزاینی که در پیش دارید، می‌توانید از نمونه سوالات موجود در این صفحه از سایت آکادمی آی‌تی فرزانگان استفاده کنید؛ با این وجود، تمرکز این بانک سوالات بر روی آزمون‌های فنی‌حرفه‌ای و کاردانش است.
همان طور که گفته شد چنان‌چه در کلاس‌های آموزشی نرم‌افزار Adobe InDesign در آموزشگاه‌های آزاد فنی‌حرفه‌ای سراسر کشور ثبت‌نام کرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم نمونه سوالات ایندیزاین موجود در این صفحه را با دقت بالا مطالعه نمایید.
هم‌چنین اگر دانش‌آموز هنرستانی در شاخه کاردانش هستید (برای مثال در رشته تصویرسازی دیجیتالی)، باز هم می‌توانید این بانک سوالات را مطالعه نمایید تا بتوانید امتحان نرم‌افزار ایندیزاین خود را با نمره بالا پاس کنید.

پشتیبانی برای بانک سوالات ایندیزاین با جواب، به چه صورت است؟

پشتیبانی سوالات ایندیزاین به چه معناست؟

اگر از دانشجویان آکادمی آی‌تی فرزانگان باشید، احتمالا می‌دانید که ما برای تمام نمونه‌سوال‌های موجود در سایت، پشتیبانی نیز داریم. پشتیبانی به این معناست که اگر پس از خرید نمونه سوالات ایندیزاین با جواب از این صفحه، اشکالی داشتید، می‌توانید در پنل کاربری خود، تیکت ارسال نمایید.
تیکت‌ها به طور مستقیم از سوی استاد پاسخ‌دهنده به این نمونه سوالات InDesign پاسخ داده خواهند شد. توجه داشته باشید که پشتیبانی در چارچوب رفع اشکال شما از سوالات موجود در فایل خریداری شده خواهد بود.
برای مثال در نمونه سوالات تستی اگر دلیل انتخاب یک گزینه را متوجه نشده‌اید یا گزینه دیگری را پاسخ صحیح سوال می‌دانید، می‌توانید اشکال خود را در قالب تیکت ارسال نمایید.