آکادمی آی تی فرزانگان
آیکون سبد خرید 36 پیکسل سفید

آکادمی آی تی فرزانگان یزد 

عنصر تزئینی

انجام سفارش طراحی و ساخت پاورپوینت های حرفه ای در تمام زمینه ها

در حال پذیرش سفارش برای ماه اردیبهشت 1403

حضور شما در این صفحه احتمالا به این معناست که خودتان فرصت انجام پاورپوینت خود را ندارید و به دنبال سایتی جهت گرفتن سفارش ساخت پاورپوینت هستید. در ادامه با بررسی نمونه کارهای طراحی پاورپوینت از دپارتمان گرافیک دیجیتال آکادمی آی تی فرزانگان انتظار داریم به این نتیجه برسید که به جای درستی برای سفارش طراحی پاورپوینت های خود مراجعه کرده اید.
در ادامه با توضیحات کامل، نمونه کارها و روش سفارش گذاری انجام پاورپوینت خود با ما همراه باشید.

روش گرفتن سفارش ساخت پاورپوینت چگونه است؟

جهت ثبت سفارش طراحی پاورپوینت خود می توانید در عرض چند دقیقه کوتاه، فرم زیر را تکمیل کنید تا پس از بررسی های اولیه از سوی آکادمی آی تی فرزانگان، مدت زمان تخمینی انجام پاورپوینت (PowerPoint) و همین طور هزینه تقریبی را به شما اعلام نماییم. طبیعی است هر چه فرم زیر را کامل تر و دقیق تر پر کنید، موارد مورد نیاز شما بهتر مشخص شده و مدت زمان انجام کار و قیمت ارائه شده دقیق تر خواهد بود.

فرم ثبت سفارش طراحی پاورپوینت

در صورتی که به جای پر کردن فرم بالا ترجیح می دهید به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید نیز می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید یا در چت آنلاین پیام بگذارید.

در چه زمینه هایی می توانم سفارش ساخت پاورپوینت بدهم؟

تیم گرافیک دیجیتال آکادمی آی تی فرزانگان این آمادگی را دارد که سفارش پاورپوینت های شما را از هر زمینه ای با هر موضوعی، به طور حرفه ای انجام دهد. از جمله زمینه های پرطرفدار برای ثبت سفارش پاورپوینت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • پاورپوینت های دانشگاهی مانند ارائه و کنفرانس های کلاسی، سمینار، دفاع پایان نامه کارشناسی، ارشد و دکتری در تمامی رشته ها
  • پاورپوینت های مدرسه برای دانش آموزان در تمامی مقاطع کلاس اول تا دوازدهم
  • پاورپوینت های ارائه مقالات در محافل عملی
  • پاورپوینت های تعاملی و چندرسانه ای آموزشی
  • پاورپوینت های تبلیغاتی و ارائه (پرزنت کردن) محصولات

و …

قبل از سفارش ساخت پاورپوینت، نمونه کارهای ما را بررسی کنید

پیشنهاد می کنیم پیش از ثبت سفارش انجام پاورپوینت، نمونه پاورپوینت های طراحی شده از سوی تیم آکادمی آی تی فرزانگان را در زیر بررسی بفرمایید تا در صورتی که این طراحی ها را می پسندید بتوانید با خیال راحت تری، انجام پاورپوینت خود را به ما بسپارید.

نکاتی که در طراحی سفارش پاورپوینت شما رعایت می کنیم

در حین انجام سفارش پاورپوینت شما مواردی از سوی تیم طراحی پاورپوینت ما رعایت می شود. به عنوان مثال:

پاورپوینت را رسمی طراحی می کنید یا فانتزی؟

طراحی پاورپوینت باید به صورت رسمی باشد یا غیر رسمی و فانتزی؟

که این مورد بستگی به موضوع موضوع ارائه و مخاطبان شما خواهد داشت. قطعا سفارش ساخت پاورپوینت های دانشگاهی و علمی بیشتر از نوع رسمی است که در این صورت باید در بکارگیری رنگ ها، تم (قالب کلی اسلایدها)، انیمیشن ها، افکت ها و … بهتر است از موارد رسمی استفاده شود.
از طرفی چنان چه سفارش پاورپوینت شما در مورد کودکان یا ارائه مدرسه ای به ویژه در مقطع دبستان است، قطعا بهتر است کمی از از جنبه رسمی طراحی کم کنیم و مواردی فانتزی و غیر رسمی نیز از جمله تصاویر استفاده شده، انیمیشن ها و … را نیز مد نظر قرار دهیم.

در طراحی پاورپوینت شما، از چندرسانه ای های متنوع استفاده می کنیم

استفاده جامع و حرفه ای از تمام چندرسانه ای ها و نه فقط متن

یکی از اصول بسیار مهم در طراحی پاورپوینت این است که بهتر است در اسلایدها، متن طولانی استفاده نشود؛ چرا که در این صورت، خستگی مخاطبان شما را به دنبال خواهد داشت. ما سعی داریم در حین انجام سفارش پاورپوینت شما از چندرسانه ای ها مانند متن، عکس، فایل صوتی و ویدئو به صورت حرفه ای استفاده کنیم تا اسلایدهای پاورپوینت شما جذابیت بسیار بیشتری داشته باشند.
از طرفی بهتر است متن ها به صورت پاراگراف های کوتاه یا ترجیحا عبارات کلیدی نوشته شوند. این مورد به حرفه ای تر شدن کار شما و نیز کاهش خستگی مخاطبان شما کمک زیادی می کند. لذا همان طور که می دانید شما در حین ارائه دادن باید به موضوعی که می خواهید بحث کنید مسلط باشید و از عبارات کلیدی یا پاراگراف های کوتاه داخل اسلایدها صرفا برای عنوان کردن رئوس مطالب مهم استفاده کنید.

افکت های ویژه و انیمیشن های اسلایدها را چگونه برایم می سازید؟

استفاده ازجلوه های بصری و انیمیشن ها

یکی از مواردی که معمولا در طراحی سفارش های پاورپوینت جذاب است، به کارگیری انیمیشن و متحرک سازی است که این مورد بنا به نظر شما و همین طور موضوع ارائه و مخاطبان آن انجام می شود. ممکن است اسلایدهای بدون انیمیشن را ترجیح دهید که در این صورت هیچ انیمیشنی در اسلایدهای شما به کار گرفته نخواهد شد.
اگر هم مایل به استفاده از افکت های بصری در پاورپوینت خود هستید سعی می کنیم چنان چه موضوع ارائه شما رسمی است، از انیمیشن های رسمی به طور حرفه ای استفاده کنیم تا ضمن زیباتر و جذاب تر شدن ارائه شما، از جنبه رسم آن کم نکند.
توجه کنید اگر در نهایت فایل PDF پاورپوینت خود را ارائه می دهید، لذا در این نوع فرمت، هیچ انیمیشنی قابل مشاهده نیست. پس در هنگام سفارش این مورد را مد نظر داشته باشید تا در هزینه خود بیشتر صرفه جویی کنید.

نکنه مهم ابعاد صفحه نمایش که پیش از ثبت سفارش پاورپوینت باید بدانید

نسبت ابعاد صفحه نمایشی که فایل پاورپوینت را باز می کنید

این نکته بسیار مهم است که فایل پاورپوینت خود را روی چه سیستمی قرار است به نمایش بگذارید و ارائه دهید. به عنوان مثال اگر از لپ تاپ استفاده می کنید، معمولا نسبت ابعاد صفحه نمایش مانیتور لپ تاپ ها 16 به 9 است. اما اگر قرار است ارائه در یک مانیتور قدیمی (CRT) انجام شود، این نسبت 4 به 3 است.
شاید سوال پیش بیاید که در نظر نگرفتن این مورد در هنگام سفارش انجام پاورپوینت، چه چیزی را منجر می شود؟ عدم رعایت این مورد باعث می شود زمانی که اسلایدهای خود را به صورت تمام صفحه به نمایش می گذارید، اطراف مانیتور خود یک فضای خالی (معمولا با رنگ مشکی) مشاهده کنید که از زیبایی و جذابیت پاورپوینت شما کم می کند.
از طرفی اگر بعدا قصد تغییر این نسبت را داشته باشید، ممکن است به هم خوردگی هایی در طراحی مشاهده کنید و صرف زمان بیشتر از سوی ما و هزینه بیشتر از سمت شما را بطلبد. لذا حتما در حین پر کردن فرم سفارش پاورپوینت، دستگاهی که فایل ارائه خود را به نمایش خواهید گذاشت، درج کنید.

آیا با قبول سفارش پاورپوینت، متن ها را هم خلاصه سازی می کنید؟

توجه کنید که بهترین فرد برای خلاصه کردن متن های ارائه شما خود شما هستید؛ چرا که شما با موضوع ارائه خود بیشترین آشنایی را دارید؛ لذا بهتر است این خلاصه سازی از سمت شما انجام شود. با این وجود اگر به هر دلیلی مانند کمبود وقت، نمی توانید خودتان این کار را انجام دهید، در فرم سفارش تهیه پاورپوینت، تیک مربوط به خلاصه کردن متن ها را هم بزنید تا در مورد اعلام قیمت تقریبی، مد نظر داشته باشیم.

جمع بندی سوالاتی که ممکن است پیرامون ثبت سفارش پاورپوینت خود داشته باشید

جمع بندی سوالاتی که ممکن است پیرامون ثبت سفارش پاورپوینت خود داشته باشید
1- چه پاورپوینت هایی را می توانید طراحی کنید؟
تمام پاورپوینت ها از ارائه های کلاسی مدرسه گرفته تا دانشگاه، پاورپوینت دفاع پایان نامه، سمینار، موضوعات علمی، تبلیغاتی و … قابل پذیرش است.

2- نحوه سفارش طراحی پاورپوینت چگونه است؟
به راحتی می توانید از طریق فرم موجود در همین صفحه، اطلاعات اولیه پروژه خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و ضمن اعلام مدت زمان و هزینه تقریبی، طراحی پاورپوینت شما را شروع کنیم.

3- آیا از انیمیشن هم در انجام پاورپوینت استفاده می کنید؟
در صورتی که خودتان مایل باشید بله و این که نوع انیمیشن ها (رسمی یا فانتزی) به موضوع ارائه شما و مخاطبان شما بستگی دارد.

4- آیا متن ها را خودتان برایم خلاصه می کنید؟
بله؛ اما همان طور که گفتیم بهتر است این کار از سوی خود شما انجام شود؛ چرا که شما قطعا تسلط بیشتری نسبت به ما روی ارائه خود دارید؛ اما با این وجود، امکان خلاصه سازی متن های شما نیز در تیم آکادمی آی تی فرزانگان وجود دارد.

راه های ارتباطی با ما

آکادمی آی تی فرزانگان

آدرس کلاس های حضوری: یزد، نعل اسبی (میدان فرهنگ)، کوچه سمت چپ بانک ایران زمین (کوچه ششم)

شماره تماس: 38211146-035
شماره تماس

ورود سریع به سایت، با شماره موبایل